Szlachetny Smak herbat

Otrzymałam próbki trzech niezwykłych herbat ze sklepu Szlachetny Smak. Dlaczego niezwykłe? Ponieważ już ich nazwa zachęca do spróbowania. Do degustacji zaprosiłam znajomą. Herbaty choć były zapakowane czuć było ich aromat. 
Jako pierwszą wybrałyśmy Studencki Czas. 
Chciałyśmy przypomnieć przy filiżance herbaty właśnie nasz studencki czas. Herbatę zaparzyłyśmy w szklanym zaparzaczu. Wymagała ona określonego dla niej zaparzenia, gdyż jest  zielona. Słodki, przyjemny zapach unosił się w powietrzu. Smak herbaty przypominał nam wiosenno-letnią aurę, gdy siedząc na trawie przed akademikami uczyłyśmy się do sesji. Nie mogłyśmy jedynie skojarzyć jakie kwiaty ukryły się w tej herbacie. Kolor niebieski przypominający chaber i żółty -kwiatków, które rosną dziko na łące.
Za jakiś czas wypróbowałyśmy:
Na chwilę chciałyśmy poprzez Hiszpańską mandarynkę przenieść się do ciepłego kraju, by ogrzać się w hiszpańskim słońcu, zajadając słodkie i soczyste mandarynki. Herbata jest czarna, zatem zaparzyłyśmy ją wrzątkiem. Wyczuwalny smak mandarynki, mieszający się nawet z grejpfrutem. Bardzo dobra orzeźwiająca. 
 I została nam jeszcze jedna Inspiracja.
Zielona herbata, słodka w smaku, poprzez swój aromat jabłka, bo wyczułyśmy ten owoc. Zainspirowała nas do zrobienia pieczonych jabłek. 
Wszystkie herbaty, które spróbowałyśmy są dobre, ale najlepiej smakuje nam: Studencki Czas. 
Sklep Szlachetny Smak posiada w sprzedaży szeroką gamę herbat i kaw, a także wiele asortymentów. Zapraszam do zapoznania się z ofertą. A portalowi 

dziękuję za możliwość spróbowania i porównania tak smacznych herbat.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję, że tu zaglądasz!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Voyagedegustacje , Blogger