Loading...

sobota, 27 lipca 2013

Maluta rulez!!!Zainspirowana ostatnimi kąśliwymi (czy wręcz złośliwymi) komentarzami, postanowiłam po raz kolejny przygotować wpis sponsorowany. W tym celu udałam się do mojego sponsora tytularnego w celu omówienia wyboru celu (firmy)  i  strategii finansowej. 

piątek, 26 lipca 2013

Kofta

Zanim zaczęłam odwiedzać GreenWay, nie mogłam nadziwić się tym długim kolejkom po jedzenie. Wiedziałam, że cena może przyciągać klientów lecz nie sądziłam, że jedzenie może być naprawdę smaczne.

środa, 24 lipca 2013

Tosty z Jarlsbergiem i jajkiem

Tosty często przygotowywała moja przyjaciółka. Kiedy przychodziłam do niej po szkole, czułam już w drzwiach zapach piekącego się pieczywa i ser. Urozmaicała je za każdym razem. Ja jednak lubiłam tradycyjną formę, z grubym plastrem sera, który ciągnął się na kilometry. 

niedziela, 21 lipca 2013

Baton fit

W piekarni, w której kupuję pieczywo zdarza mi się co jakiś czas (okazjonalnie) kupić coś słodkiego. Przeważnie kupuję rogala francuskiego z owocami. Jednak ostatnio odkryłam batona fit. Bardzo polubiliśmy się, tym bardziej że obrzeża polane są czekoladą. Skończyłam z nim, gdy  sama zrobiłam fit batona!

środa, 17 lipca 2013

Marlena de Blasi


Długo zastanawiałam się jak ma wyglądać recenzja książki Marleny de Blasi Smaki Północnej i Południowej Italii. Książki te dostrzegłam przypadkiem, dzięki czasopiśmie designerskiemu. Pobiegłam od razu do księgarni by zobaczyć czy mogę je jeszcze dostać. 

niedziela, 14 lipca 2013

Topielec

Weekend bardzo intensywny, niezapowiedziani goście i przyjazd mamy. Poprosiłam ją by wzięła przepis na ciasto, które wprost uwielbiam. Właśnie jego prostota sprawia, że znika w mgnieniu oka. 

czwartek, 11 lipca 2013

niedziela, 7 lipca 2013

Ostróda "Perła Mazur"

Pierwszy raz zawitałam do Ostródy będąc jeszcze na studiach. Pora roku nie była sprzyjająca do zwiedzania, więc widziałam tylko skrawek tego miejsca. Ostatni raz byłam dwa lata temu i przez ten czas tyle się zmieniło.  Nie dziwię się dlaczego Ostróda jest Perłą Mazur. 

piątek, 5 lipca 2013

Syrop truskawkowy

Sezon na truskawki dobiega już końca. Szkoda, bardzo je lubię. Jednak "przezorny zawsze zabezpieczony" i ponad dwa kilo zamroziłam. Wiedziałam, że przyjdzie jeszcze taka chwila, w której zapragnę tego owocu. 

środa, 3 lipca 2013

Mrożona Lemoniada

Lemoniada na lato jest bardzo orzeźwiająca. Najlepszą jaką piłam była ta z Caffe Nero w Londynie. Jej smaku nie da się zapomnieć. Będę powracać pamięcią, gdyż ten czas spędzony w UK był dla mnie fantastyczną przygodą i spełnieniem moich marzeń. 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...