Podziękowania - The End

Moi Drodzy, 


Postanowiłam przerwać pisanie tego bloga. Nie znajduję czasu na tworzenie potraw, którymi mogłabym się z Wami podzielić. 

Dziękuję Wam, że byliście ze mną tyle lat i korzystaliście z moich przepisów, a ja z Waszych. To dla mnie zaszczyt. Jeśli Was zawiodłam - przepraszam. 

Jednakże chęć pisania we mnie pozostała. Dlatego zapraszam Was, jeśli oczywiście jesteście zainteresowani, na bloga który prowadzić będę z mężem. Blog ten jest odzwierciedleniem naszych wspólnych pasji, zainteresowań oraz tego czym zajmujemy się na co dzień. Oczywiście znajdą się również wątki kulinarne, ale nie będą one myślą przewodnią. 

Dziękuję raz jeszcze za wspólne chwile, za każdy komentarz, porady. Dzięki prowadzeniu bloga kulinarnego, nauczyłam się wielu praktycznych rzeczy. Zgłębiłam nawet tajniki html-a. W minimalnym stopniu oczywiście, które były mi pomocne przy tworzeniu nowej strony. 

8 komentarzy:

 1. Tylko nam tu bloga nie likwiduj! Mam nadzieję, że kiedyś tutaj wrócisz. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Łucjo, nie mam zamiaru likwidować :) :) zapraszam na Naszą nową stronę. Tam też będą przepisy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ładny blog. Serio. Zostawiam Ci linka do artykułu jak zdobywać łatwo linki do swojego bloga. Z jednej strony go pozycjonując a z drugiej budując realną widoczność. Proszę nie usuwaj go nawet jeśli moderujesz swój kanał jeśli się Tobie mój poradnik nie przyda może jakiemuś innemu blogerowi. A sporo jak Ty nad tym wpisem się napracowałem nad stworzeniem tego poradnika. Z góry dziękuję. A jak się spodoba zostaw mi komentarz.

  darmowe linki do bloga

  OdpowiedzUsuń
 4. Wygląda wspaniale! Istne arcydzieło :-) Palce lizać. Pozdrawiam i gratuluję

  OdpowiedzUsuń
 5. Wygląda rewelacyjnie! Istne arcydzieło :-) Muszę spróbować jak najszybciej. Pozdrawiam i dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 6. Wygląda cudownie! Istne arcydzieło :-) Muszę spróbować jak najszybciej. Pozdrawiam i gratuluję

  OdpowiedzUsuń
 7. Wygląda wyśmienicie! Istne arcydzieło :-) Palce lizać. Pozdrawiam i bardzo dziękuje

  OdpowiedzUsuń
 8. Poważnie!Naprawdę!Uwierz mi! To wygląda wyśmieniecie i jestem pewna że tak też smakuje :-) Gratuluję i życzę dalszych podobnych sukcesów ;-)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że tu zaglądasz!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Voyagedegustacje , Blogger